?

Log in

No account? Create an account
09.Он же
Brenik brenik
Previous Entry Поделиться Next Entry
Ахметов став найбагатшою людиною в СНД завдяки падінню акцій Facebook

Позавчорашній день знову був вкрай несприятливим для акцій Facebook, які опустились в ціні на 9,1%. Нагадаємо, що днем раніше Facebook втратив майже 11%.

Загалом, за 2 дні падіння склало 19%, при цьому капіталізація компанії знизилась на $20 млрд, а вартість акції її найбільшого акціонера і засновника, Марка Цукерберга, знизилась на $5 млрд.

Ахметов став найбагатшою людиною в СНД завдяки падінню акцій Facebook


Втратили й інші акціонери Facebook. Наприклад, російський мільярдер Алішер Усманов, через падіння ціни на акції соцмережі втратив близько $500 млн, що знизило його сумарні статки до $16,9 млрд, і він перемістився на другу сходинку найбагатших людей пострадянського простору. На перше місце, згідно з даними Bloomberg, вийшов Рінат Ахметов з $17,1 млрд (33 місце в загальному рейтингу).

Падіння акцій Facebook спричинило низку скандалів в США. Зокрема, деякі інвестори подали до суду на біржу NASDAQ, на якій розміщені акції Facebook, через «недбале» проведення торгів, що призвело до фінансових втрат. В перший день торгів, в п‘ятницю, 18 травня, торгівці на NASDAQ стикнулись зі складнощами виконання своїх заявок на купівлю/продаж. Деякі торгівці до понеділка 21 травня не знали, чи були здійснені їх транзакції, які вони проводили ще в п‘ятницю.

Комісія з цінних паперів США також зараз займається розслідуванням діяльності головного організатора IPO – банку Morgan Stanley, який найбільшим своїм клієнтам за кілька днів до IPO повідомив, що його аналітики суттєво знизили прогноз щодо росту прибутків Facebook, що призвело до зниження попиту на акції соцмережі. Інші інвестори про ці прогнози не знали.
Источник: watcher.com.ua


promo brenik december 31, 2016 23:09 60
Buy for 100 tokens