Brenik (brenik) wrote,
Brenik
brenik

Поради лікаря із Китаю, що до КОРОНАВІРУСНОЇ ПНЕВМОНІЇ.

Якщо у вас простуда - насморк, мокрий кашель, то ви не заражені коронавірусом пневмонії. Коронавірус пневмонія, це сухий кашель без насмарку. Коронавірус пневмонія, в Китаю його ще називають Ухань, не є термостійким, і буде вбитий при температурі 26° - 27°. Тому пийте часто гарячу воду, і по більше. Гаряча вода ефективна проти всіх вірусів. Ні в якому разі, не пити холодну воду.

1. Коронавірус по розміру дуже великий, (діаметр ячейки 400 - 500 нм), тому люба респіраторна маска, в силі відфільтрувати вірус. Все таки, коли заражений чихає, кашляє перед вами, вірус має силу польоту на 3 метри (10 фунтів), перш, як впаде на землю, але у воздусі літати не зможе. І на землі він помирає.
2. Коли вірус впаде на поверхність металу, він проживе не менше 12 годин. Тому пам'ятайте, що якщо ви доторкнулися до металевої поверхні, то вимийте акуратно руки з милом. Якщо ви не маєте можливості мити руки, носіть із собою мокрі салфетки, щоб зразу витирати руки, використані салфетки складайте в целофан, щоб не попав вірус до ваших речей в сумочці. .
3. Коронавірус на одежі може бути активним від 6 до 12 годин. Звичайний пральний порошок убиває вірус.
Для зимового одягу, який не має можливості прати часто, досить виставити на сонце, щоб вбити вірус.

Інформація, про симптоми Коронавірус.
1. Спочатку він заражає горло, буде відчуття ангіни і сухості, що триватиме 3 - 4 дні.
2. Тоді вірус з'єднується із носовою слиззю і скапує в трахеї, і тоді попадає в легені. Цей процес займе від 5 до 6 днів.
3. При пневмонії повисится температура, і буде важко дихати.
Заложеність носа не буде звичайним. Ви будете відчувати, ніби тонете в водоймі. При всіх цих симптомах не виходите з хати, а визивайте швидку допомогу, до хати. Хай лікарі їдуть до вас.
4. Великий ризик зараження, в людних місцях, і торкання між людьми. Тому постійно треба мити руки з милом, чи поки прийдете до хати використовуєте мокрі салфетки.
Вірус на ваших руках може жити 5 - 10 хвилин. Але за цих 5 - 10 хвилин ви робите багато привичних рухів (наприклад - потерти вухо, носа, обличчя, очі, поправити волосся).

То ж просто будьте пильні та обережні!!!
Tags: Вирусы
Subscribe
promo brenik декабрь 31, 2016 23:09 60
Buy for 100 tokens
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment