?

Log in

No account? Create an account
09.Он же
Brenik brenik
Previous Entry Поделиться Пожаловаться Next Entry
Улыбайтесь чаще )

Улыбайтесь чаще :)

Опубликовано Интернет-Портал Day.Az 10 февраля 2016 г.

Метки:

promo brenik апрель 7, 17:04 48
Buy for 10 000 tokens
Вы же понимаете, что прийдётся компенсировать разрушение от каждой ракеты выпущеной с беларусской территории. С Россией всё понятно, деньги скорее всего пойдут с арестованых счетов. Беларусы Вы понимаете что ближайшие лет 20 будете работать на восстановление того что было разрушено ракетами…

" Улыбайтесь, господа, это всех раздражает")

(Анонимно)
И оскал только 6 на 9 !

Зомбовірус страху

Я своїм пацієнтам,коли вони "роблять" усмішку, даю запитання: "А що ви будете робити, коли зустрінете на вулиці песика і він вам вишкірить зубки... Відповідь: втікати відповідно. Усмішка з "вишкірюванням зубок", це продукування страху в підсвідомості, і я Вам ДУЖЕ вдячний за таку ілюстрацію мого давнього винаходу. А це Для Чого роблять і навіть вчаться робити, "чі-і-з" американці...
Довідка Американці, в їхньому напруженому соціальному спілкуванні, а це "бізнесгонка", винайшли ЗУБАТУ УСМІШКУ - щоб від них... як і від з відповідною "усмішкою" песика решта "втікали подалі". Зверніть увагу на свої відчуття. Це - дуже цікаво. Істинна усмішка, а такі образи тут є, це усмішка без "бачених" зубів.

Re: Зомбовірус страху

не обовязково страху.
оскал не завжди страх, а от агрессії точно

(Анонимно)
Та нехай ця фэйк усмiшка з гарними зубами , яку вони готують за 10 крокiв вiд тебе , нiж злюча суча рожа без " бачених " зубiв , бо вони не мають зубiв .
Дуже гарну усмiшку мав актор - Фернандель , конячий оскал !

Про Френанделя. Його зуби було видно і верхні і нижні... І в цьому відмінність у відчуттях і реакціях Підсвідомості глядача.Так видно зуби, а це з нижніми, ПРИ ЩИРОМУ СМІХУ (тому зі штучною усмішкою полусміх-полузагроза) не плутаємо.