Brenik (brenik) wrote,
Brenik
brenik

СБУшники в основному поділяються на шість категорій:

1. «Паразіти»;
2. «Лошадкі»;
3. «Рєшали”;
4. «Кадровікі»;
5. «Слєдоватєлі»;
6. «Начальство» (з великої букви і пошепки).

“Паразіти”: Ці персонажі висять гирями на ногах Служби, підскубуючи її бюджет, котрого так не вистачає «Лошадкам»… Однак їх звільнити не можна (вони не п”ють, не хуліганять, вчасно приходять на роботу, заглядають керівництву в очі, як віддані песики) і таких не спішать підвищувати по службі, бо нема за що.

Живуть довго, бо в голову «не беруть» і всім крутять «дулю в кишені». На пенсію тікають одразу і залюбки. Після звільнення ходять на всі ювілеї і урочисті засідання. Сидять в перших рядах і надзвичайно люблять коли їх поздоровляють …. З «дньом ЧКіста» (різниці між КГБ і СБУ вони не здатні зрозуміти).

“Лошадки”: На них лежить вся робота. Через 10 років вони її починають ненавидіти але нема куди йти, бо більше нічого не вміють. Не мають вільної хвилини, додому приходять лише переспати. Інколи вдається з жінкою. Проклинають все і всіх. Інколи напиваються до безтями. Рідко попадають в «пєрєдєлкі». А коли все ж попадають, то «Начальство» їм все прощає, бо вони «тягнуть лямку» за всіх. На свята і річниці реагують лише, як на можливіст трохи забути про роботу і знову ж таки напитись, не побоюючись «Начальства». Живуть, як правило, не більше 5-10 років після виходу на пенсію, бо «суровиє годи» дають про себе знати.

«Рєшали». Ці також на роботі не «потіють» але володіють неабияким талантом розвести “тєрпіл” на гроші, половину з яких заносять начальству (інколи лише кажуть, що заносять). На роботі їх ніколи нема. Вони імітують бурхливу діяльність, курять дорогі цигарки. Їздять на крутих «тачках», вихідні проводять або на рибалці, полюванні, або в сауні. Все це з місцевою братвою, котру й кришують. Роблять карколомну кар’єру в провінції, після чого стрімко переміщаються в столицю. На пенсію виходять, як правило, «інвалідами 2 групи» з відповідною грошовою компенсацією (приблизно, як у «Кадровіков», хоча ще здатні плуга потягнути краще від китайського трактора). Живуть довго і весело. Поки не приб’ють колишні «тєрпіли» або на втопляться на рибаці, чи випадково застрелять на полюванні колишні п’яні «братки». Можуть і самі «спустит дух».

«Кадровікі». Цю категорію складають співробітники, які не «потягнули» оперативну роботу. Вони продовжують «нічого не робити», хоча й імітують надзвичайно бурхливу діяльність. При цьому особливу увагу приділяють тому, як напаскудити «Лошадкам» і «Паразітам», бо до інших – «руки короткі». З неймовірним завзяттям проводять службові розслідування і розборки всіх без винятку сімейних і звичайних скандалів. Як правило, в сім’ях «Лошадок» і «Паразитів». Стосовно інших категорій співробітників – стараються зам’яти скандал, не дати йому набути розголосу і отримати за це торбу від суб’єкта…


Вони все життя збирають «торби». Спочатку з кандидатів в потенційні «Паразіти», «Рєшали» і «Лошадкі» а після зарахування їх на службу — лише з «Паразітів» і «Рєшал». Бо «Лошадкі» тягнуть «від зарплати до зарплати» і замість торби можуть дати лише …по морді. Живуть довго. Зі служби йдуть зазвичай «інвалідами 2 групи» з купою грошей ($60-100 тис.) за «втрату працездатності», спричиненою загадковими обставинами служби в органах Держбезпеки, що не підлягають розголосу». Як правило пересідають на «прибите» місце в «Держадміністрації», де продовжують доводити простих людей і відвідувачів до «помєшательства» своїми новаціями і власноруч написаними «інструкціями».

«Слєдоватєлі». Це особлива категорія співіробітників. З приходом на службу вони СБУшніками не стають. Але через три роки «трудів праведних» зазнають професійної деградації і перестають бути юристами. Завжди ходять з округлими очима і постійно вирішують одну задачу: як закрити справу на стадії досудового слідства, щоб не дай Бог цього не зробив Суд. Їх девіз: Нема справ – нема відповідальності. Постійно конфліктують з «Лошадкамі», з яких «Начальство» вимагає «результату».

«Начальство». ВОНИ …. “координують”, “проводять наради”, приймають участь у всіх провладних і нікому не потрібних “зустрічах”, похоронах, “ювілеях”, днях народження, в ОДА і РДА, меріях і саунах з місцевими бізнесменами. При цьому не забувають давати взбучку «Лошадкам», «Паразитам» і «Кадровікам». А «Рєшалам» — нагороди, дочасні звання і квартири. Як правило «службові» (це коли не треба дотримуватись черги). Всю службу ВОНИ колекціонують авто, записуючи їх на родичів, квартири, земельні ділянки, і …грошові знаки. Переважно зеленого кольору. Зі служби їх виносять під руки (бо впираються до останнього) або ногами вперед… При цьому: — «Паразити» вважають «Начальство» — живими богами а всіх інших – «колєгамі». Особливо «Слєдоватєлєй», бо такі ж нероби, як і вони самі (за рік дві справи на трьох)…. - «Лошадкі» всіх без винятку вважають – «Сволочамі» . - «Рєшали» вважають всіх «Лохамі» (бо «не вміють житии») а «Начальство» — Папами. - «Кадровікі». Для них «Рєшали» — «колєгі». Вони їх поважають і в душі їм заздрять, «Начальство» називають «Шефамі» а всіх інших — «шатнимі єдініцамі». - «Слєдоватєлі» — вважають придурками всіх, включно з «Начальством», бо на їх думку ніхто так добре, як вони, не розуміється на кримінальному праві і кримінальному процесі. - «Начальство» всіх називає «Колєктівом».

Примітка: Не особливо обдаровані розумом, часто плутають день СБУ з днем ВЧК-КГБ. Але більшість з категорії «Начальства», «Кадровіков» і «Рєшал» святкують і перше, і друге «свято». Їм аби напитись.

P.S.Це мені розказав один товариш зі Служби, Не знаю, правда чи ні?

Національний Егоїст
via: Yaroslav Rudkivskyy
Tags: Мысли из сети, Правохранительные органы
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo brenik december 31, 2016 23:09 60
Buy for 100 tokens
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment