Brenik (brenik) wrote,
Brenik
brenik

Оце шок!!! - Потрібна допомога у поширенні

Оригинал взят у sensfiziologika в Оце шок!!!

Намагаюся таки зібрати 25 тисяч голосів під петицією до Президента Країни: https://petition.president.gov.ua/petition/18208/votes про допомогу мені в припиненні Нездоров’яммору українців шляхом розгортання мережі осередків порятунку від болю та причин хронічних захворювань за моїми технологіями і Су Джок медицини професора Пак Джі Ву. Нездоров’яммору організованого, і то так ефективно, Рашостаном.

Довідка. Якось так не випадало мені, а саме на засадах науки сенсфізіологіки, цілісно сформувати наповнення поняття «гібридна війна». Це поняття в останній час активно увійшло «на ринок інформаційний» і вже стало «брендом» Росії. Спочатку (див. мою статтю «Чума з Росії» і др. статті під тегами інстинкт, інтуїція) я, не називаючи освічені мною фактори, «гібридна війна», показував її основну зброю – це цілий ряд зомбовірусів. Пам’ятаєте, а це класичний зомбовірус, відомий як «колорадка», з її несамовитою дією на психіку і підсвідомість людини кольоровою гамою, або про такий зомбовірус, як «мобілсигнал», або про ті зомбофактори що є фундаментом такої зарази, яку вже в Україні не зупинити – «потоп біженців руського міра», що той самий «руській мір», як он і біженці «від ІГІЛ», що хлинули організовано Росією на Захід, той хоч брониться, затоплюють Неньку, своєю російськомовністю… і нашим, «ісконним» українців: «Чєго, барін, ізволітє?!» своїм переходом при розмові з російськомовними на російську, і т.д. (див. мої статті під відповідним тегом, та ще під тегами: інстинкт, інтуїція). І про ті ж писав, тобто проявляв їх, зомбовіруси, що по сигналу, а він типу 25 кадру, і вже розроблений Росією і практично апробований, повернуть наше військо з: «погляду на заклятого ворога що вдерся на нашу землю» на: «погляд на Київ, як заклятого мого ворога» (вже їхнього, воїнів російськомовної, і то вже на 80% (!!!), останні дані, нашої армії). Така реальність. Звідки тут може бути шок.

Зелені чоловічки, та «ліца в воєнной формє виполняющіє определьонниє заданія на тєрриторіі Луганска і Донецка»… як і «нашіх войск там нєт» і т.д. – це все зброя. І відповідна якість цієї, гібридної, війни. Ці фактори її видимі – в медіа і всім нам. Але є не такі вже вам видимі. Як, наприклад, виключення телесигналу, і то єдиного українського каналу (!) здається 2+2, по всіх готелях курортних за кордоном! А це… багато-багато ТИСЯЧ українців. Які, послухавши-подивившись, бо ж мало хто знає анлійську, італійську і т.п., мови, щоб дивитися інші ТБ новини… стало і спокійно, і це за ті 7-14 днів… стають «закоханими в Путіна і наповнені сумнівом «мабуть так воно і є» НА ТІЙ Україні». Я вже не кажу про, на прикладі нашого, здається героїчного, війська, в якому вже є і полонить воїнів і офіцерів зомбовірус 80% «рускоговорєнія», про мовну анексію Києва – столиці (!). А вже можна говорити і про анексію Львова (!),пройдіться вулицями, станьте побіля університетів, навіть (!) і мого Луцька. Дуже ефективна зброя в гібридній війні – це взяти і забрати у наших ветеранів Другої світової війни право: Що вони воювали саме за свою землю. А навіювати, що вони воювали… згадайте салоган: «дєди воєвалі» саме за «Вєлікую і нєпобєдімую Россію» і, паралельно рефреном «Вєлікая побєда Россіі в етой войнє». Чим не супер зброя і методи ведення гібридної війни? Відібрати ціле покоління «до себе», і в цілого покоління можливість поклоніння ветеранам… Адже і ветерани УПА, і ветерани війська радянського, так звані «люди в піджаках», яких рекрутували і кидали без ніякої зброї на німців, це ті з українців які залишилися чудом живими… вони, повторюю і воїни УПА, що вдаряли по німцях, воювали «за Вєлікую Росію». Зомбовіруси – вони ось такі «хитрі». І ось так перекрутять. І ще як! Як і ніби невидимі, а це щупальця що вже пробили душі українців, бо «В ком русская рєчь – в том Россія». Цей зроблений колись давно мною парафраз Путіна «Гдє русская рєчь – там Россія» … теж хитрий. Адже там, в тих «руськоговорящіх» душах, вже не буде, та вже немає місця українській мові, України, не по назві, а суті, бо виштовхується з неї, «рускоговорящєй» душі, ненавистю, бо «нє наш язик». От «хитруни» політтехнологи Росії (основні зброярі та воїни у гібридній війні), адже в багатьох українців, така правда, хоч і десь глибоко, сидить фактор «весіллявмалинівщини». Прийдуть… а я ВЖЕ російськомовний(!) – свій відповідно. Не прийдуть, будуть укри, а я «я ж російськомовний патріот», і т.д., і т.д.

Але є ще одна зброя в цій війні на знищення українців і українськості, успішна гібридна, повторюю, про її успішність, війна.

Довідка. Українська ідентичність, мовна, яка найголовніша, а не те що раз на колись вийти у вишиванці чи подивитися як на сцені хтось в шароварах гопака танцює, чи затягнути «Ніч така місячна» за накритим столом, в сучасних реаліях мусить, а це завдяки гібридній війні Росії проти українців, зникнути. Факт. Як українців за всі століття НЕ ГНОБИЛИ, українська ідентичність зберігалася, чи таємно, чи по селах, чи «як зіниця ока» патріотами, і то як українці не сіялися по світу… то це «було»! А саме тоді, «було», коли «не було» сучасних комунікативних систем. Це і є фундамент, новітні комунікаційні системи, зброярів гібридної війни. Навіть у селі є Інтернет, навіть… далі.

Я хочу з вами говорити про ще одну зброю гібридної війни (за принципом і пислів’ям: «Кому що болить, той про те і говорить» (наголос на «и») а я, як лікар, «все про болячки та про болячки»). Але ця зброя, це вже є аналог атомної нейтронної зброї, чи бактеріальної і хімічної – знищує лише живу силу, а залишає матеріальні засоби вцілілими – Нездоров’яммор українців.

Довідка. Те що Росія робить на Донбасі… Це, як вже писав, лише відволікання нашої, українців, Уваги, бо ж нищаться, бачимо зримо, матеріальні засоби… і «ніби ж війна» йде: бомби, розбиті будинки, заводи-фабрики, «фіксатори місії ОБСЄ»… БРЕХНЯ. Війна, а вона така ось і є, бо гібридна, не там. Там, на Донбасі… як це порівняти… як і виставлена каска, чи опудало з окопу, для ворожого снайпера… щоб його вирахувати.

Продовжу про новітню зброю. Як вже писав раніше – вже 10 млн. загинуло українців за ці останні 20 років. А це з чотирьох українців, троє помирає, ще до 60 років. І такого армагеддону передчасної смертності, в жодній, в ЖОДНІЙ, країні світу такого немає. І «з чого б то???!». Таке просте запитання. Дійсно. З чого?! Коли в бюджет МОВЗ (Міністерство Охорони Від Здоров’я), раз такі ось показники, виділено ЗА ЦІ Ж 20 РОКІВ в сотні раз (!!!) більше і прямих бюджетних коштів, і коштів опосередкованих, фондами і, грантами і т.п.. І це не в 15 разів» Як на стільки ж, а це у 15 разів, зросла захворюваність українців хронікою, проти «колег на подібному природному терені, в подібному природному середовищі, при подібному трибі, і навіть якості, життя та харчування, хліба з простягнутою рукою не просять українці). Зомбовірус – він ось такий. Зброя гібридної війни – он вона така. Яка є. А що стосується Нездоров’яммору українців – це кинуті величезні гроші Росією на «аптека на кожному розі», а то і по дві... Та ще й допомагає цьому та сама російськомовність (див. мою давню, а це десь на початку 2000 років, статтю «Здоров’я – це мова. Мова – це здоров’я»). І це все працює! Для них, хто організував і веде гібридну війну, і так успішно – перфект (гіркий бо з нами війна, але я згадую випадок, як Гітлер нагородив радянського солдата залізним хрестом, оцінив так його героїзм, один зупинив безліч).. Та ще й як успішна! Подивіться на цифри наших українських втрат у цій неоголошеній війні – вже, по цифрах, ДВА Голодомори.

Довідка. Я повинен перед українцями повинитися… Як би ж то я знав! Коли вийшла ця моя стаття, «Здоров’я – це мова. Мова – це здоров’я», а спочатку вона була оголошена моєю доповіддю на міжнародному симпозіумі у Варшаві (не про медицину йшла мова на симпозіумі, а про виникнення та характеристики мов світу)…. То до мене… З Москви (!) приїхала ціла знімальна група 1-го російського каналу, «ми ще тоді були браттями». І вони відзняли, і показали, і то неодноразово, навіть в новинах… і то перед такої новини, сам бачив, про перший приїзд Ющенка, як президента, до Москви і його зустріч з Путіним. А це була новина про те, як я виліковую проблеми людей, а вони таких знайшли, для дослідження цієї технології, виліковування проблем людини мовою, пацієнтів. Так якби ж то я знав – тоді – що повінь російськомовності (мабуть краще почитайте таки статтю) буде росіянам допомагати. До «кинутих» повсюдно по Україні аптек і рекламі, і то навальній і нахабній, ліків по ТБ, ще шанс вбивати українців мільйонами на факті: мова – це або здоров’я, або нездоров’я. Не заспокоюйте мене – що це не так! Що я роблю з себе «завелике цабе». А з «якого то пенту» запитаю у вас, логіків, АЖ з Москви приїздити? Може щоб дослідити дійсну, а це так, дієвість вібрацій мови на Організм? Щоб згодом це знання реалізувати як проект Путіна «В ком русская рєчь – в том Россія» і «В ком русская рєчь чужая, она, она, как і яд мишьяк, ілі яд ртуть, будет убівать мєдлєнно, нєзамєтно, но УБІВАТЬ!». «Украінцев. Очіщая іх «богатиє чернозьоми для нас, русскіх», і нашіх «рабов украінскіх русскоговорящіх».

Так з чого ж шок, про який у заголовку. Бо ж цей запис у блозі, хо і забагато написав, «не для». Я, щоб направити до редакторів газет діаспори листа зі зверненням до українців світу, а це про підписання, ними також, петиції до Президента України про можливість зупинити ворога в гібридній війні, вирвати з рук ворога цю новітню зброю – нездоров’яммор українців, попросив свою пацієнтку (виліковую в Канаді) щоб вона для цього з’ясувала: Які з канадийських газет української діаспори має хороший наклад. Тобто щоб якщо звертатися до редактора якоїсь газети, то звернутися зі Зверненням не до тієї де сотня підписувачів газети, а і такі є, а з них тих хто зможуть організувати діаспорян підписати петицію – читачів по факту їх кількості «сидіння в Інтернеті», бо петиція електронна. І ось вчора!!! Вона накупила в супермаркеті, великому, пішла спеціально, всі газети діаспори (а це в Монреалі, місто 3,5 мільйонне, місто провінції Квебек, не питав у неї, але це мільйони теж, і з них діаспорян укаїнських… багато). І ЖОДНОЇ. Не повірив, перепитав, ЖОДНОЇ газети немає українською мовою. Лише російською.

Гібридна війна Росії – вбиває українське навіть ТАМ – на тому єдиному острівці (я не про провінцію Квебек, що розташована на острові, а про «острів українськості у Канаді та США», бо інші діаспори… як діаспори). Острів української культури та ідентичності ВЖЕ втоплено в російськомовності. Факт (бо маю ще і ще на це підтвердження, українці зачали, і то масово, ТАМ спілкуватися російською навіть між собою). Тому нам, українцям, а це україномовним, а не «чєго ізволітє» своїм переходом при розмові з російськомовними на російську, Для Чого і пишу, вже ні на кого надії плекати не потрібно. Від того і шок (мусив шукати як вийти з шоку, і ось до вас написав, не з метою «шоконути», а з метою – попередити «маємо те що маємо». Щоб виробити імунітет.

Є у мене знайомий бард, такий Микола з Ковеля, завтра може попрошу, якщо захоче, проспівати на Ютуб «Звернення про підписання петиції до Президента України». Але надія, сам знаю, аж надто мала. Бо Позитивний Гімн України проспівати так він і не захотів (той Позитивний Гімн України – що заміною лише пару слів я ліквідував «смуток безпорадності в очікуванні на «колись» усміхнеться доля, запануємо у своїй сторонці, і т.п., і практичну, чисто фізичну, задуху в серцю і легенях, яка виникає від слів теперішнього Гімну України»). НЕ ЗАХОТІВ. Мабуть, так думаю, може якась авторська «жаба» тисне (он лежить переді мною його збірка віршів і пісень).
Ось це Звернення:
Підпишись!
І ти зупиниш поступ болю по землі!
Підпишись!
Бо у гібридній сам загинеш у війні.
Підпишись!
Тебе вбивають! І аптеки, і вона.
Підпишись!
Бо в Україні йде іще одна війна.
Підпишись, стань з нами в хор, щоби здолати новий мор.

Tags: Помощь, Украина
Subscribe

Posts from This Journal “Украина” Tag

promo brenik april 7, 17:04 48
Buy for 10 000 tokens
Вы же понимаете, что прийдётся компенсировать разрушение от каждой ракеты выпущеной с беларусской территории. С Россией всё понятно, деньги скорее всего пойдут с арестованых счетов. Беларусы Вы понимаете что ближайшие лет 20 будете работать на восстановление того что было разрушено ракетами…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment