Brenik (brenik) wrote,
Brenik
brenik

І Лєнін такой маладой...Активісти Громадянського руху «Відсіч» провели акцію під стінами СБУ з вимогою вжити заходів щодо артистів-рашистів. Акцію іронічно назвали «Вєрньом всьо взад!»

Ми давно вимагаємо усунути всіх артистів-рашистів з українського інформаційного простору. Для цього треба розширити передбачений законом Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Ще на початку липня ми передали складений нами список з 600 артистів-рашистів до Міністерства культури, яке затверджує Перелік. Але справу гальмує СБУ, за поданням якої зазначений Перелік формується. СБУ спромоглася націдити до того Переліку лише 40 рашистів. Тому сьогодні до СБУ прийшли шалені червоні бабки, які дякували СБУ за збереження радянсько-рашистських традицій, за рашистів на українських екранах, співали радяньских пісень на кшталт «І Лєнін такой маладой...» та вигукували гасла типу «За Лєніна! За Сталіна! За СБУ!»

Далі ми всією юрбою вперлися до приймальні СБУ й передали звернення ↓ та наш список артистів-рашистів http://bit.ly/1ltljIV. Чекаємо від СБУ належної реакції! Український інформаційний простір має бути негайно очищено та захищено від рашизму!
Tags: Украина
Subscribe

Posts from This Journal “Украина” Tag

promo brenik december 31, 2016 23:09 60
Buy for 100 tokens
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment