Brenik (brenik) wrote,
Brenik
brenik

американська астронавтка українського походження


Гайді Стефанишин - Пайпер - американська астронавтка українського походження. Двічі побувала в космосі в складі екіпажів космічних апаратів "Атлантіс" і "Індевор". На борту космічних апаратів знаходилась символіка України, робочий день починався з виконання Славенів США й України, на хвилях радіоефіру передавались українські пісні. Гайді закінчила Массачусетський технологічний університет, вільно володіє українською, англійською, німецькою та російською мовами, цікава співбесідниця. За заслуги перед Україною нагороджена орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня.
Батько астронавтки Михайло Стефанишин - уродженець галицького села Якимів, що на Львівщині. В сім'ї астронавтки син Михайло та четверо братів, в родині шанують українські звичаї і традиції.
Докладніше: uk.wikipedia,org/wiki/Гайді_Стефанишин- Пайпер.Tags: Украина
Subscribe

Posts from This Journal “Украина” Tag

promo brenik апрель 7, 17:04 48
Buy for 10 000 tokens
Вы же понимаете, что прийдётся компенсировать разрушение от каждой ракеты выпущеной с беларусской территории. С Россией всё понятно, деньги скорее всего пойдут с арестованых счетов. Беларусы Вы понимаете что ближайшие лет 20 будете работать на восстановление того что было разрушено ракетами…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments