Brenik (brenik) wrote,
Brenik
brenik

Нє торт, Карл, нє торт

b013967d0c5b1a46e7c340ef19bdd2d7_L
Ну шо я вам скажу, дорогіє мої котани, по ітогам вчорашнього отчота прєзідєнта... Дивилась куски, але і з кусків нарєзала достатошно виводів.
Всі восхіщаюця: аххх! какой талантлівий спіч, охватіл всє сєгмєнти! Спічрайтеру тверда четвірка за написання промови.
А я таке скажу: нє торт, Карл, нє торт!
Беквокалом спітчу мені чогось бриніла пісня "Всьо харашо, прєкрасная маркіза, я прєзідєнт, я прєзідєнт!"
Де справи, пане президент? Де посажені Єфрємов, Гудок і іже с німі по ієрархії грязних дєлішек, довівших країну до ніщєти і війни? де посажені корупціонєри? де реальні реформи, а не обіцянки реформ? Я навіть не хочу оцінювати цей виступ в розрізі порівняння з спітчами минулих президентів. Нафіга? Красними слівцями ми ситі по горло, нам потрібні справи, а не чергове пакращення життя по-новому на словах і гра в імітацію.


Сьогодні мені на воко попав один міністр, який так живінько рассуждав в дуроскопі про реформи і сєтовав на корумпованість гілок влади в СВОЄМУ міністерстві! Ну ето алєс капут, товаріщі, голова жалуєця на хвост! І мені сразу згадалась його морда ліца, коли він тільки став міністром. Худенький, живенький, бадьорий і повний сил. А січас шо? Пиця лосниця від вгодованості устріцами, появилась вальяжность во взглядє і в поведінці. Едакій бєз пяті мінут а-ля барчук всього за годік срока.
А прем"єр? Так і хочеця дать совєт: Сєня, купи крем Гарньєр від загара 50+, яким мажуть діток на пляжі і не пались так бездарно. Країна одною ногою в дефолті і двома ногами з головою в війні, а він загорєвший, йопта!
І нєфік нам скиглити про корупцію, коли пройшов рік, а воз не то шо нинє там, ви того воза відкотили назад, бо пересічному громадянину з глубінки віднєй за скільки і як рішаються діла в чинушних стайнях. За це стояв майдан?
Та прийшов, лупанув кулаком по столу і крикнув: "Я сказав!". Звільнив всіх під корінь, десяток строптівих посадив і нєфік нам заливати про саботаж середніх гілок влади. В країні повно молоді, яка готова працювати і будувати своїми руками своє майбутнє. А у вас шо? Одна корупційна пика міняє іншу, аж в очах рябить. Ну да, пика не риговська, але що це міняє? Пика з попередньої бджолярської компашки любих друзів, яка і до папєрєдніків сиділа і доїла корупційні схеми, а зараз вскочила на коня і впевнена, що і далі так буде. І неважно, що вона якось там мількнула в натовпі на Майдані. В любих подій є присоски, які як тільки чують вигоду, так відразу і лізуть поработать рилом, а потім, ухвативши собі посаду гребуть нєістово під себе всіма кінцівками.
Правий був, Царство йому Небесне, шановний Каха Бендукідзе: все треба було робити дуже швидко і різати по-живому. Криси мігом би розбіглись з країни, а тараканів, що забились під плінтусом можна по-швидкому потравити діхлофосом. Профукали і проморгали момент, а криси не те, що не втікли нікуда, вони оборзіли до того, що вже в надєждє корита тіньовий уряд створили!!! швендяють по Києву, жиріють, либляться щербатим оскалом і літають в Рашку поливати нас брудом із своїх тухлих писків. Оті писки можна було льохко заткнути по возврату на таможні штампіком "в"їзд заборонено".
Та багато чого було можна по-мєлочі зробити за цей рік навіть без масштабних реформ, що казати... Профукали і просрали, уж ізвінітє, говорю вам тими словами, що каже народ. А народ не обманеш, скільки йому слово "халва" не кажи, а в роті не посолодшає і скільки в вишиванки не рядись і не кричи про реформи, а судити будуть по справам...
Я ніколи і нікому діфірамб не співала і співати не збираюсь, тим більше тоді, коли причин для позитиву мало. Рік пройшов, шановний пане президент, а я, пересічна забита жізнью бабця, сита недоваряною лапшою для развєсістих ушей і мені всьо чащє кажеця, шо ви, Петро Олексійович знайшли завєтниє граблі Януковича, які він впопихах забув спакувати і вже підняли ногу, щоб наступити. Не шарьтесь по вуглам в сєнях, Петре, а заходьте в дім і наводьте лад і так наводьте, щоб людям видно було, що ви робите. Говоріть з народом і звітуйте про зроблене, виходьте з Сєньою на пресухи до журналістів і відповідайте на питання, а не прийшли, відтарабанили у ВР шопопало і змились.
Коли ви присягнули на президента нам хотілось крикнути: Петро, ти будеш першим! Стільки невимушеного пафосу, гордості, радості, довіри і надії було в нас на вас. Вона ще залишилась, але впала в геометричній прогресії, як гривня за останній рік до долара. У вас мало часу, зате великі можливості для відновлення рейтингу і ми все ще вам і у вас віримо...
истоки
Tags: Мысли из сети, Украина
Subscribe

Posts from This Journal “Украина” Tag

promo brenik april 7, 17:04 39
Buy for 10 000 tokens
Вы же понимаете, что прийдётся компенсировать разрушение от каждой ракеты выпущеной с беларусской территории. С Россией всё понятно, деньги скорее всего пойдут с арестованых счетов. Беларусы Вы понимаете что ближайшие лет 20 будете работать на восстановление того что было разрушено ракетами…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments