Brenik (brenik) wrote,
Brenik
brenik

Анджей Дуда є онуком вояка УПА.Польською республікою після проголошення присяги на початку серпня керуватиме нащадок вояка Української повстанської армії Анджей Дуда.

Відомо, що Михайло Іванович Дуда український військовий діяч (псевдо: Зіновій Громенко), народився 21 листопада 1921 року в селі Сороки-Львівські, Пустомитівський район, Львівська область, загинув 7 липня 1950, біля села Танява, Болехівська міськрада, Івано-Франківська область.
За життя Михайло Дуда був поручником Української повстанської армії, командиром "Залізної сотні" (ударники-2), що входила до складу 2-го Перемишльського куреня 26-го територіального відтинку "Лемко" оперативної групи УПА-Захід.
Крім того, посмертно Михайло Дуда нагороджений званням лицаря Золотого Хреста Бойової Заслуги 1-го класу.
Що ж стосується самого Анджея Дуди, то він член дисциплінованої консервативної партії "Право і справедливість" Ярослава Качиньського. Світові ЗМІ та експерти подейкують, що Дуда продовжуватиме лінію партії.
Підтвердженням таких дій є його висловлювання про Російську Федерацію.
"Мені здається, що сьогоднішня Росія з демократією не має нічого спільного. Цьому є свідченням щоденні порушення російської Конституції. Але це проблема дій Росії не тільки у внутрішній сфері, але і в зовнішній політиці. Це перша європейська держава, яка вчинила військове втручання у справи іншого незалежної європейської держави, відібравши частину її території".Tags: Политики, Польша
Subscribe

Posts from This Journal “Политики” Tag

promo brenik april 7, 2022 17:04 55
Buy for 10 000 tokens
Вы же понимаете, что прийдётся компенсировать разрушение от каждой ракеты выпущеной с беларусской территории. С Россией всё понятно, деньги скорее всего пойдут с арестованых счетов. Беларусы Вы понимаете что ближайшие лет 20 будете работать на восстановление того что было разрушено ракетами…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments