Brenik (brenik) wrote,
Brenik
brenik

Этот пост проплачен.

Отвечу сразу на все вопросы по поводу оплаты постов про состояние дел на Украине.
Да.
Этот пост проплачен! И проплачен он моими надеждами.
Вы наверно знаете что каждый Шейх мечтает хотя бы месяц поработать ...... в Украине.... начальником обласного ГАИ.

А меня вот это уже достало. Дискутировать можно долго, а пока несколько моментов из происходящего:


Ярослав Качинський серед мітингувальників. Фото Юрія Романюка
Грузинські парламентарі прийшли на засідання уряду в жовто-блакитномуІз Межигір'я у супроводі автоматників виїхали три банківські КамАЗа, які можуть вмістити до $3 млрд
Грузовики вроде следуют к одному из военных аэропортов, активисты просят помочь помешать вывозу из страны "награбленных денег".


Киевский "Беркут" отказался идти на Майдан


Я не знаю как работают наши СМИ вы ленивые как черепахи! Возле памятника Ленина идут столкновения! В интернете полно сообщений!
------

На бульварі Шевченка валять пам'ятник Лєніну, а Таня Даниленко слухає репортаж про це від брата Мустафи і мило посміхається. Хлопці в масках, здається, прийшли з Банкової. Так само, як і "Беркут". Знову сутички й газ. Вистава в прямому ефірі. Сценарій написаний заздалегідь. Я в цьому переконаний.

Тігіпко і ще п'ятеро виходять з регіонів. Сиплеться більшість. Заколот бояр – це добре. Тому що не можна зажирацця в цій країні в одне горло. І треба ділицця. Сім'я втратила відчуття реальності й отримує зараз своє "фе". І хто би там що не казав, а в цей момент саме олігархи можуть зіграти свою позитивну роль.
-------

я не знаю куда еще написать, удалите после. у меня тут на руках девочка малышка лет шести, зовут Аня, светленькая, розовая куртка и шапка, символика ЕС на куртке, ее придавили сильно в толпе, молчит, родителей времени не было искать, ей плохо - я отвела кк к скорой. Если родители найдутся, будут спрашивать, передайте - мы ждем возле макдональса на крещатике. будьте внимательны к окружающим, пожалуйста, давайте без травм между собой, а? спасибо.
Zhanna Parkhomenko
------------------------


Позвонил знакомый. Только что прилетел в Украину. Самолетисадился в Жулянах. Попросил рассказать, что происходит. В ответ, попросил его рассказать, что происходит в Жулянах. Говорит, необычное оживление. Много частных самолетов.

------------------
Яценюк: створюється ГКЧП за участю Клюєва, Захарченка і Медведчука


-------

Я пишаюсь тобою, Україно! Люблю тебе за найкращих людей у світі, небайдужих, сильних, добрих. Хочу вірити, що в нашій країні не буде місця для свавілля, жорстокості, неповаги до людей. Ми – це і є країна, ми створюємо шлях своєї держави. І, сподіваюсь до нас прислухаються, нас почують, і зрозуміють, що ми обираємо країну, де справжню цінність має людське життя.
Виктор Павлик

-------------------------------Tags: ТС vs ЕС
Subscribe
promo brenik december 31, 2016 23:09 60
Buy for 100 tokens
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments