Brenik (brenik) wrote,
Brenik
brenik

Последние новости украинского сегмента интернетаЕсли бы хотя бы 30% тех кто никогда не был в Европе там побывал, почувствовал, понял что такое их нормы жизни и ценности которые мы уже потеряли, они бы по камешку разобрали бы и администрацию поезидегта и здание кабинета министров.


Дуже радий, що Еуропа гідно витримала тупой нахрап тупоґо даунєцкаґо ґопніка!

спочатку ґопнік хтів виграти у покер того, хто має флеш рояль і довгий стек, маючи пару двійок і один жетон. просрав.

потім ґопнік рішив втюхать Україну Еуропі за 160 млрд. еврів. знову просрав, бо Еуропа потребує передбачуваних ПАРТНЕРІВ, а не тупих, лінивих та жадібних лизоблюдів.

теперка хам попіздує до ліліПукєна і буде му лизати анус НУ СОВЄРШЕННО БЄСПЛАТНО.А Вы поняли зачем им 160 миллаирдов евро? Вице примьер сказал - утеплять дома. Это шо за дом себе Янукович хочет построить, что только на утепление пойдёт 160 миллаирдов евро.
— Вы позволяете людям выражать своё недовольство, взрывая чиновников? — простонал испуганный Гудмэн.
— Единственный метод, который эффективен, — возразил Мелит. — Контроль и баланс. Как народ в нашей власти, так и мы во власти народа.

(C) Роберт Шекли. Билет на планету Транай


Історія зі 160 млрд. на побутовому рівні. Приходиш на базар до знайомої бабці за молоком, а вона каже - сьогодні 1 літр 15 тис.грн. ???!!! Хочете за 10 грн? Тоді оплатіть мої ризики - купіть і вигодуйте телят, побудуйте сарай з доїлками, забезпечте вирощування якісної трави, купіть мені хату й автомобіль, побудуйте на базарі павільйон і т.д. Бо ж це все реально входить в собівартість літра молока!
Церква молиться за майбутнє України. Досвід і молодість разом!
Блаженнійший Любомир: "Сьогодні на Майдані (й у минулих днях) громадяни, головно МОЛОДШІ, не тільки в Києві, але і в інших містах України своєю присутністю виявили свою волю. Чинна Влада нас не хотіла почути. Чинна Влада обманула народ. Чинна Влада цілий рік запевняла народ про одне, а в останньому моменті показала своє правдиве обличчя. Чинна Влада старається оправдувати своє поступування аргументами про які не було мови впродовж минулого року. Чинна Влада мала цілий рік, щоб підготувати підписання Асоціації. Головна сила народу, якої не сміємо змарнувати, є у демократичних Виборах, які у свій час мусимо належно використати. Громадяни, не як члени якихсь партійних груп вийшли на Майдани і нарешті зрозуміли, що сила народу – в його єдності. Сила народу не потребує насилля щоб діяти, а мирної, послідовної, спільної діяльності, щоб осягнути цілі, які ведуть до загального блага. Те, що може уважатись невдачею, стає великою можливістю в суспільному житті. Тому, будьмо спокійні, але усильно працюймо, для цього маємо мирні, але ефективні засоби. Не даймо себе спровокувати на сутички!!! Нехай правозахисні органи пам’ятають, що вони також є громадянами України і що їхнім завданням є захищати громадян та їхні права. Нехай вони пам’ятають, що вони є правозахисними, а не владозахисними органами."

p.s. от себя пару слов о сложившейся ситуации: ......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
вот кроме мата, других слов нет.


Tags: ТС vs ЕС
Subscribe
promo brenik december 31, 2016 23:09 60
Buy for 100 tokens
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 25 comments